logo-o-kompaniiОдним з основних напрямків нашої діяльності є розробка різних технологічних ліній, а також твердопаливних котелень для застосування в сільському господарстві та переробній промисловості.

Ми використовуємо сучасні технології для комерційного використання відходів і побічної продукції як тваринництва, так і рослинництва. Наголошую, що ми пропонуємо не утилізацію, а саме комерційне використання з отриманням додаткового прибутку.

В даний час дуже гостро стоїть питання про заміну природного газу, що використовується для обігріву виробничих і побутових приміщень на альтернативні види палива. Для цього застосовуються твердопаливні котли, що працюють на пелетах. Однак нами впроваджуються котельні, що працюють і на іншому, ще більш альтернативному паливі:

  • для елеваторів і зерносховищ ми розробляємо котельні, які використовують в якості палива лушпиння і зернове сміття;
  • для тваринницьких підприємств ми пропонуємо твердопаливні котельні, що працюють на гної, або підстилковому посліді.

Наші фахівці мають величезний досвід в даних напрямках. Було впроваджено кілька проектів по котельним, які працюють на курячому підстилковому посліді і свинячому гної в Україні і країнах ближнього зарубіжжя. Розроблено та введено в дію лінії, на яких виробляють мінеральні добрива і гранульований жом підприємства країн Балтії та СНД.

Досвід наших фахівців дозволяє уникнути дуже багатьох помилок у створенні технологічних ліній. Тому ми можемо внести зміни в технологію роботи вже існуючих ліній, істотно підвищивши їх економічні показники, поліпшивши якість готової продукції і усунувши негативні екологічні та інші фактори.

Виробнича база підприємства дозволяє виготовляти будь-яке нестандартне обладнання, необхідне для повної комплектації наших об’єктів.

Завдяки високій кваліфікації наших монтажників, якісний монтаж, пусконалагоджувальні роботи та введення об’єктів в експлуатацію здійснюються в найкоротші терміни.

Головним завданням ми бачимо створення таких умов роботи, при яких зручно, просто, цікаво та вигідно працювати не тільки замовникам, не тільки співробітникам компанії, але і всім, хто з нами пов’язаний у всіх напрямках нашої діяльності.

Гнучка цінова політика, система знижок, повна комплектація об’єктів і доставка нашим автотранспортом – найважливіші чинники, які дозволяють нашій компанії стабільно збільшувати коло постійних партнерів.

dscn2566

Дядечко Юрій Вікторович

Ведучий менеджер департаменту екологічних технологій
img_2148

Кийко Сергій Іванович

Головний конструктор
img_2140

Дядечко Віктор Петрович

Головний технолог департаменту екологічних технологій

Головний офіс і виробництво компанії знаходяться в м Дніпро. Складальна ділянка і другий офіс знаходяться в п. Губиниха Новомосковського району Дніпропетровської області.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір!

Ласкаво просимо!