ТОВ «АМ-ПРОФІЛЬ» – багатопрофільне підприємство.

Одним з основних напрямків нашої діяльності є розробка різних технологічних ліній для переробки відходів сільськогосподарського виробництва, а також твердопаливних котелень для застосування в сільському господарстві та переробній промисловості.

Ми пропонуємо рішення, перевірені часом, вносячи в них все те нове, що пропонує сучасна наука.

Ми йдемо назустріч потребам, побажанням і можливостям наших замовників, пропонуючи тільки найвигідніші та ефективні рішення.

Ми використовуємо сучасні технології для комерційного використання відходів і побічної продукції як тваринництва, так і рослинництва. Наголошую, що ми пропонуємо не утилізацію, а саме комерційне використання з отриманням додаткового прибутку.

В даний час дуже гостро стоїть питання про переробку відходів птахівництва та тваринництва у органічні добрива.

Також є привабливим замінити природний газ, що використовується для обігріву виробничих і побутових приміщень на альтернативні види палива. Для цього застосовуються твердопаливні котли, що працюють на пелетах. Однак нами впроваджуються котельні, що працюють і на іншому, ще більш альтернативному паливі:

  • для елеваторів і зерносховищ ми розробляємо котельні, які використовують в якості палива лушпиння і зернове сміття;
  • для тваринницьких підприємств ми пропонуємо твердопаливні котельні, що працюють на гної, або підстилковому посліді.

Наші фахівці мають величезний досвід в даних напрямках. Було впроваджено кілька проектів по котельним, які працюють на курячому підстилковому посліді і свинячому гної в Україні і країнах ближнього зарубіжжя. Розроблено та введено в дію лінії, на яких виробляють мінеральні добрива і гранульований жом підприємства країн Балтії та СНД.

Досвід наших фахівців дозволяє уникнути дуже багатьох помилок у створенні технологічних ліній. Тому ми можемо внести зміни в технологію роботи вже існуючих ліній, істотно підвищивши їх економічні показники, поліпшивши якість готової продукції і усунувши негативні екологічні та інші фактори.

Виробнича база підприємства дозволяє виготовляти будь-яке нестандартне обладнання, необхідне для повної комплектації наших об’єктів.

Завдяки високій кваліфікації наших монтажників, якісний монтаж, пусконалагоджувальні роботи та введення об’єктів в експлуатацію здійснюються в найкоротші терміни. Термін створення виробництва залежить від потужності та інших факторів. Виробництво потужністю 10т органічних добрив на добу ми створюємо за 90 робочих днів.

наша команда

Кийко Сергій Іванович

Головний конструктор

Дядечко Віктор Петрович

Головний технолог департаменту екологічних технологій

Дядечко Юрій Вікторович

Ведучий менеджер департаменту екологічних технологій

Головний офіс і виробництво компанії знаходяться у м Дніпро.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір!

Ласкаво просимо!

Контакти

Ми зможемо запропонувати Вам рішення відповідне саме для Вашого бізнесу. Зв’яжіться з нашим фахівцем вже зараз.

  • Україна, м. Дніпро, вул.Робоча, 23В
  • 050-458-88-09; 096-599-99-02 (Віктор Васильович)
  • amprofil01@gmail.com