ТОВ «АМ-ПРОФІЛЬ» – багатопрофільне підприємство. Наше виробничий підрозділ складається з дільниці виробництва профнастилу та дільниці виробництва нестандартного обладнання.

Проектно-конструкторський відділ проводить розрахунки і створює повний пакет технологічної документації для виготовлення будь-якого нестандартного обладнання, яке необхідно виготовити для реалізації проектів підприємства. Крім того, спільно з технологічним відділом розробляє технологічні карти для різних виробничих процесів, які виконуються на змонтованих нами об’єктах і створює інструкції по експлуатації як окремого обладнання, так і цілих виробничих ділянок. Досвід наших фахівців дозволяє оптимізувати виробничі процеси і створити обладнання, яке найбільш економічно і максимально ефективно.

Координатний, зварювальний і слюсарний ділянки втілюють в реальності задумки і винаходи наших технологів і конструкторів. Наші робітники мають високий рівень кваліфікації і вирішують поставлені завдання якісно і в максимально короткі терміни. Крім теплообмінників, топок, стокерів, димоходів, бункерів і іншого обладнання, яке виготовляється для проектів департаменту екологічних технологій, наші фахівці проводять допоміжне обладнання для різних підприємств, в тому числі і для підприємств, які виробляють матеріали з тонколистової сталі, а також здійснює ремонт, налагодження , модернізацію і переоснащення профілезгинального обладнання.

Монтажна дільниця виконує монтаж, підключення і пуско-налагодження обладнання на наших об’єктах. Крім того, цей підрозділ проводить тестування, налаштування і переналагодження обладнання об’єктів, створених іншими підприємствами з метою оптимізації виробничих процесів і поліпшення ефективності, економічності і екологічності роботи.

У разі, якщо замовнику необхідно побудувати приміщення для створюваної нами ділянки, котельні або виробництва, наше будівельний підрозділ виконає це завдання якісно і в максимально короткі терміни. Вся, документація, необхідна для реєстрації таких об’єктів в державних органах, буде надана замовнику в повному обсязі до закінчення будівництва.

Працюючи з нами, ви отримуєте рішення всіх поставлених завдань якісно, ​​в обумовлені терміни силами одного підприємства, що виключає перекладання відповідальності і прискорює вирішення проблем при виникненні нештатних ситуацій.

5
9-1
7-2

Контакти

Ми зможемо запропонувати Вам рішення відповідне саме для Вашого бізнесу. Зв’яжіться з нашим фахівцем вже зараз.

  • Україна, м. Дніпро, вул.Робоча, 23В
  • 050-458-88-09; 096-599-99-02 (Віктор Васильович)
  • amprofil01@gmail.com